ul. Wileńska 47 lokal U2 (wejście od Czynszowej 1), Warszawa +48 571 396 909

Medycyna estetyczna - Centrum Medyczne Wileńska

  • Home
  • Medycyna estetyczna

RF Radio Frekwencja Mikroigłowa

Botoks

Blefaroplastyka
Powiek

Kwas Hialuronowy

HIFU Niechirurgiczny Lifting Twarzy

Nici Liftingujące

Poradnia przy ulicy Szaserów to także gabinet medycyny estetycznej, w którym wykonujemy profesjonalne zabiegi z użyciem najlepszych i sprawdzonych metod dostępnych na rynku. W dzisiejszych czasach wygląd zewnętrzny ma ogromne znaczenie. Dobrej jakości kosmetyki i zabiegi pielęgnacyjne to nie wszystko, aby zachować młodość na długo, dlatego coraz większą popularnością cieszy się medycyna estetyczna. Dziedzina ta w przeciwieństwie do chirurgii plastycznej jest mało inwazyjna, natomiast dużo skuteczniejsza niż powszechnie stosowane zabiegi z zakresu kosmetologii. Z medycyny estetycznej korzystają zarówno kobiety i mężczyźni, którzy chcą skorygować defekty urody i poprawić stan skóry.

Medycyna estetyczna – Praga Południe

Medycyna estetyczna zajmuje się usuwaniem niedoskonałości urody o różnym podłożu. Największą uwagę przywiązuje do poprawy kondycji skóry, a więc jej rewitalizacji i odmładzania. Medycyna estetyczna jest działem należącym do estetologii medycznej, nauki zajmującej się opisywaniem, pielęgnowaniem, badaniem, przywracaniem oraz kreowaniem piękna ludzkiego ciała z wykorzystaniem środków medycznych. Samą medycynę estetyczną definiuje się jako ogół procedur, które zgodnie z prawem są możliwe do wykonywania tylko przez lekarzy. To odróżnia medycynę estetyczną od kosmetologii, zaś ograniczona do minimum ingerencja w ciało od chirurgii estetycznej.

Zabiegi medycyny estetycznej – Warszawa PRAGA POŁUDNIE, GOCŁAW

Minimalizowanie skutków starzenia się oraz poprawa urody bez użycia skalpela cieszą się coraz większą popularnością. Zabiegi medycyny estetycznej z użyciem mało inwazyjnych metod wyróżniają się dużą skutecznością i przynoszą porównywalne do chirurgii plastycznej efekty. W medycynie estetycznej wykorzystuje się procedury poprawy urody, które nie wymagają ingerencji chirurga i długiej rekonwalescencji w szpitalu. Dzięki temu zabiegi medycyny estetycznej są bezpieczne i nieobciążające dla organizmu, co minimalizuje ryzyko wystąpienia powikłań. Medycyna estetyczna stosowana jest głównie w obszarze twarzy i ma za zadanie:

  • poprawić napięcie skóry,
  • wymodelować owal twarzy,
  • usunąć przebarwienia,
  • wyrównać kolory,
  • zapobiegać starzeniu się,
  • zredukować pierwsze oznaki starzenia.

W naszym gabinecie przeprowadzamy najpopularniejsze zabiegi medycyny estetycznej, takie jak botoks czy mezoterapię igłową. W pracy korzystamy z nowoczesnego sprzętu oraz specjalistycznych preparatów, a dodatkowo dbamy o sterylność, aby zapewnić Państwu maksymalne bezpieczeństwo.

Pracujący u nas lekarz medycyny estetycznej z każdym pacjentem przeprowadza obszerny wywiad, aby dobrać najlepsze i najskuteczniejsze metody poprawy urody. Zapewniamy komfortową atmosferę podczas wizyty oraz najwyższą jakość obsługi, aby pobyt w gabinecie był jak najmniej stresujący. Zabiegi medycyny estetycznej wykonujemy w Warszawie w dzielnicy Praga Południe, Gocław, jednak zapraszamy także pacjentów z dalszych okolic.

Mezoterapia igłowa – dostarczenie bezpośrednio do skóry właściwej substancji leczniczych, regenerujących lub odżywczych

Osocze bogatopłytkowe – stymulacja i przyspieszenie regeneracji tkanek

Nici liftingujące – długotrwały efekt liftingu i ujędrnienia skóry, utrzymujący się nawet do 2 lat

Intralipoliza iniekcyjna– skuteczna redukcja tkanki tłuszczowej z wykorzystaniem Celuform Plus

Call Now Button