ul. Wileńska 47 lokal U2 (wejście od Czynszowej 1), Warszawa +48 571 396 909

Wypełnienie doliny łez Warszawa Praga Południe

  • Home
  • Wypełnienie doliny łez

Wypełnienie doliny łez – Warszawa Praga Południe

Codzienne zmęczenie, niewyspanie, ale też naturalne procesy starzenia się skóry i wreszcie uwarunkowania genetyczne czy środowiskowe – to wszystko sprawia, że Twoje spojrzenie traci swój blask. Jak temu zaradzić? Każda pani, która boryka się z cieniami pod oczami, zmarszczkami mimicznymi w tym obszarze i zauważa inne, nieestetyczne zmiany, chce pozbyć się ich raz na zawsze.

Skuteczne w tej walce nie okażą się kosmetyki ani makijażowe triki, lecz profesjonalne zabiegi medycyny estetycznej. Jednym z nich jest wypełnienie doliny łez. W Warszawie na Pradze Południe,  w Poradni Szaserów wykonujemy je dla naszych klientek od dawna. Mamy duże doświadczenie i sprzęt potrzebny do natychmiastowego wygładzenia skóry i rozjaśnienia jej. Efekty są widoczne od razu i na pewno wywołają Twój zachwyt!

Czym jest i skąd się bierze dolina łez?

Dolina łez to potoczne określenie bruzd, które tworzą się między okiem a policzkiem. Zmiana zaczyna się zazwyczaj przy wewnętrznym kąciku oka i biegnie poziomo na zewnątrz. Oczywiście u każdego może wyglądać nieco inaczej, jednak zazwyczaj sprawia, że twarz wygląda na starszą i bardziej zmęczoną niż w rzeczywistości.

Popularny zabieg medycyny estetycznej

Wypełnienie doliny łez to skuteczny zabieg medycyny estetycznej, który przynosi doskonałe rezultaty niemal natychmiast. Fakt, że nie trzeba na nie długo czekać, jak również to, że przebiega on bezboleśnie w miłej atmosferze sprawia, że wiele klientek decyduje się z niego skorzystać. A czego możesz się spodziewać po opuszczeniu naszego gabinetu? Przede wszystkim:

  • wygładzenia skóry, zwłaszcza wypełnienia drobnych zmarszczek mimicznych i kurzych łapek,
  • poprawienia ujędrnienia skóry zwiotczałej,
  • rozjaśnienia – likwidacji cieni pod oczami,
  • nawilżenia.

Będziesz zaskoczona tym, jak pięknie zaprezentuje się Twoja twarz po wypełnieniu doliny łez. Odzyska ona swoją świeżość i blask, będzie mniej zmęczona i poszarzała. Mocne, wyraźne spojrzenie jest czymś, co w bardzo dużym stopniu wpływa na urodę, ale też buduje pewność siebie i dobre samopoczucie.

Czasem nie ma możliwości zastosowania innych metod poprawiania okolic oczu, jak poprzez ich wypełnienie. Dlaczego? Ponieważ skóra w tym obszarze jest cienka, problematyczna, pozbawiona tkanki tłuszczowej i szybko widać na niej ślady zmęczenia czy oznaki starzenia. Jeżeli zależy Ci na tym, aby skutecznie się z nimi rozprawić, to już dzisiaj umów się na konsultację w naszej prywatnej poradni ortopedycznej w Warszawie!

Call Now Button