ul. Wileńska 47 lokal U2 (wejście od Czynszowej 1), Warszawa +48 571 396 909

Blefaroplastyka powiek Warszawa Praga - usuwanie skóry na powiekach

  • Home
  • Blefaroplastyka powiek

Loktal

To urządzenie medyczne, działające w oparciu o technologię 4 MHz. Wykorzystuje zjawisko prądu przemiennego i częstotliwość fal radiowych. Loktal jest połączeniem noża radiochirurgicznego, który działa, jak udoskonalony skalpel oraz modułu frakcyjnego, dzięki któremu przeprowadzamy zabiegi z zakresu medycyny i dermatologii estetycznej.

Blefaroplastyka powiek – Warszawa Praga Południe

Nóż radiochirurgiczny w Loktalu pozwala m.in. na przeprowadzenie plastyki górnej i dolnej powieki. Blefaroplastyka powiek polega na chirurgicznym usunięciu nadmiaru skóry na powiekach oraz założeniu szwów, które mniej więcej po tygodniu zostają ściągnięte. Zabieg jest bezbolesny, dzięki zastosowaniu znieczulenia miejscowego, nasiękowego (za pomocą wkłucia). Nóż radiochirurgiczny w Loktalu działa, jak skalpel, z tym że jest bardziej precyzyjny i nie uszkadza sąsiednich tkanek. Co to oznacza? Jego ostrze wchodzi w skórę, jak w masło – gładko, nie szarpiąc jej. To pomaga lekarzowi na estetyczne zszycie skóry, tak żeby blizna powstała w załamaniu powieki, była jak najmniej widoczna. Skóra ładniej się zrasta i goi. Przed zabiegiem blefaroplastyki powiek pacjentka powinna wykonać badania krwi – morfologię, krzepliwość krwi oraz poziom elektrolitów. Po zabiegu zalecamy wzięcie ok. 7 dni urlopu – w tym czasie należy zrezygnować z wszelkich aktywności i prowadzić oszczędny tryb życia. Prosimy o zapoznanie się z informacjami, zawartymi w e-booku skierowanym dla pacjentek.

Zabiegi rewitalizujące

Loktal pozwala na całoroczne wykonywanie zabiegów rewitalizujących na twarz i ciało. Nie wymagają one specjalnego przygotowania przez pacjentki. Zabiegi blefaroplastyki powiek w Warszawie w dzielnicy Praga Południe są bezbolesne, dzięki zastosowaniu specjalnego kremu znieczulającego. Zabiegi rewitalizujące urządzeniem medycznym Loktal pobudzają skórę do odnowy, powodując syntezę włókien kolagenowych. Bezpośrednio po zabiegu skóra jest napięta, a w ciągu kolejnych dni następuje jej widoczna regeneracja. Zmarszczki zostają spłycone, a przebarwienia ulegają rozjaśnieniu. Dzięki specjalnej elektrodzie Fraxx docieramy bezpośrednio do skóry właściwej, nie uszkadzając przy tym zewnętrznych warstw skóry. Dzięki temu rekonwalescencja po zabiegu blefaroplastyki powiek ograniczona jest do minimum, a zaczerwienie po zabiegu znika po 1-3 dniach. Zabiegi frakcyjne stosowane są nie tylko w celach odmładzających. Loktal usuwa także blizny (także te potrądzikowe, czy po cc), rozstępy czy przebarwienia posłoneczne. Zapraszamy do zapoznana się z ofertem HIFU w Warszawie.

Call Now Button