Centrum Medyczne Wileńska - Warszawa

Rewitalizacja pochwy - Warszawa

Nasze ciało nieustannie się zmienia. Wejście w okres okołomenopauzalny, znaczna utrata masy ciała, jak i inne zmiany mogą doprowadzić do problemów z suchością pochwy czy brakiem satysfakcji seksualnej. Rewitalizacja pochwy to zabieg pozwalający na nawilżenie i napięcie skóry, zwiększenie elastyczności okolic intymnych oraz wypełnienie punktu G. 

Rewitalizacja stref intymnych sprawdza się zarówno w przypadku młodych, jak też dojrzałych kobiet. Zabieg może zostać przeprowadzony z wykorzystaniem kwasu hialuronowego lub lasera. 

Rewitalizacja pochwy kwasem hialuronowym

Rewitalizacja pochwy kwasem hialuronowym oferuje znakomite efekty. Terapia odmładzająca wargi sromowe większe za pomocą preparatu zawierającego kwas hialuronowy umożliwia odzyskanie ich pożądanego wyglądu i funkcji, a także nawilża błonę śluzową pochwy. Kwas hialuronowy jest również używany do powiększania punktu G, co przyczynia się do zwiększenia satysfakcji seksualnej u kobiet.

Rewitalizacja miejsc intymnych preparatem na bazie kwasu hialuronowego jest przeprowadzana w znieczuleniu miejscowym. W zależności do pożądanego efektu zabiegu preparat jest wstrzykiwany w okolice warg sromowych lub wzgórka łonowego.
Zabieg trwa zwykle od 30 do 60 minut. 

Laserowa rewitalizacja pochwy

Laserowe obkurczanie pochwy to zabieg kierowany do Pacjentek, które:

  • odczuwają dyskomfort wywołany zespołem rozluźnienia pochwy, 
  • nie odczuwają satysfakcji seksualnej (dotyczy to również ich partnerów) z powodu poluźnieniem w pochwie. 

Zabieg polega na naświetleniu śluzówki pochwy i otaczających ją tkanek łącznych, w efekcie czego następuje natychmiastowe skrócenie i pogrubienie włókien kolagenu oraz elastyny. W ten sposób obkurczanie pochwy następuje już w trakcie zabiegu. Dodatkowo, laserowa rewitalizacja pochwy stymuluje syntezę nowych włókien kolagenu i elastyny. W rezultacie tego procesu następuje regeneracja błony śluzowej i tkanki znajdującej się pod nią, co prowadzi do zwiększenia napięcia i wzmocnienia struktur powięziowych oraz więzadeł. Efektem tego jest pogrubienie pochwy, która staje się bardziej zwężona, a jednocześnie zyskuje na jędrności i elastyczności.

Zabieg polega na wprowadzeniu do pochwy specjalnej końcówki, która umożliwia naświetlenie śluzówki na całej długości i obwodzie pochwy. Laserowe obkurczanie pochwy trwa od 20 do 30 minut. Procedura jest praktycznie bezbolesna i mało inwazyjna. Pacjenta może powrócić do wykonywania codziennych czynności bezpośrednio po zabiegu.

Rewitalizacja miejsc intymnych – obkurczanie pochwy Warszawa 

Zabiegi rewitalizacji pochwy kierujemy do Pacjentek z Warszawy i okolicy. W Centrum medycznym Wileńska wykonujemy: 

  • rewitalizację pochwy kwasem hialuronowym, 
  • laserowe obkurczanie pochwy, 
  • rewitalizację miejsc intymnych z zastosowaniem metody dobranej indywidualnie do potrzeb i oczekiwań Pacjentki. 

Pracujemy z wykorzystaniem nowoczesnej aparatury medycznej i sprawdzonych preparatów, co pozwala nam zapewnić bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji.

 

 

Call Now Button