ul. Wileńska 47 lokal U2 (wejście od Czynszowej 1), Warszawa +48 571 396 909

Zabieg HIFU Warszawa - Niechirurgiczny lifting twarzy bez skalpela Praga Gocław

  • Home
  • HIFU niechirurgiczny lifting twarzy

Lifting Hifu uznawany jest za jeden z najbardziej skutecznych zabiegów nowoczesnej medycyny estetycznej. Technologia wykorzystuje wiązki fal dźwiękowych o dużym zasięgu. W medycynie estetycznej zabieg Hifu to metoda niechirurgicznego liftingu twarzy. Lifting twarzy wykonywany przy wykorzystaniu zabiegu Hifu to całkowicie nieinwazyjna metoda, która nie wymaga rekonwalescencji.

Lifting Hifu polega na zastosowaniu punktów energetycznych emitowanych w niewielkiej odległości od siebie. To zapewnia maksymalną wydajność i głębokość działania, a jednocześnie gwarantuje minimalne ryzyko uszkodzenia tkanek. Hifu twarzy pozwala uzyskać efekt odbudowania włókien kolagenowych, co prowadzi do odbudowy struktury twarzy, poprawia jej owal, ujędrnia i nawilża. Lifting twarzy Hifu szczególnie polecany jest osobom, które zmagają się z takimi oznakami starzenia się, jak m.in. obwisła skóra. Niechirurgiczny lifting twarzy (lifting Hifu) dzięki intensywnej stymulacji i przenikaniu w najgłębsze warstwy naskórka wykazuje się wysoką skutecznością i spektakularnymi efektami.

ZABIEG LIFTING TWARZY HIFU – Warszawa Praga Południe, Gocław

Osobom, które szukają skutecznej metody redukcji zmarszczek i modelowania owalu twarzy bez ingerencji skalpela, polecamy lifting Hifu. Zabieg ten jest całkowicie bezpieczną i nieinwazyjną metoda poprawy urody, w której wykorzystuje się fale ultradźwiękowe.

Hifu uważany jest za lifting twarzy bez skalpela, gdyż przynosi podobne efekty, a dodatkowo nie wymaga hospitalizacji.

Lifting Hifu wykonywany jest najczęściej w obrębie twarzy i szyi, jednak nie ma przeciwskazań do przeprowadzenia go także na innych partiach ciała. Zabieg jest całkowicie bezbolesny i bezpieczny dla organizmu, dzięki czemu nie ma ryzyka wystąpienia poważnych skutków ubocznych. Lifting twarzy bez skalpela polega na stymulacji tkanek podskórnych za pomocą ultradźwięków, pobudzając produkcję elastyny i włókien kolagenowych. W ten sposób skóra staje się bardziej napięta i jędrna, a zmarszczki spłycone.

Lifting HIFU – EFEKTY

Do wykonania liftingu Hifu wykorzystuje się specjalne urządzenie, które wprowadza skoncentrowane fale ultradźwiękowe w głębsze tkanki. W przeciwieństwie do botoksu, podczas zabiegu nie zostaje naruszona ciągłość skóry, dlatego można od razu wrócić do wykonywania codziennych czynności. Na ostateczne efekty trzeba poczekać około 2-3 miesięcy, aby skóra stała się widocznie jędrna i napięta.

Lifting HIFU – PRZECIWWSKAZANIA

Mimo że lifting twarzy bez skalpela jest bezpieczny i nieinwazyjny, to istnieją przeciwwskazania do wykonania zabiegu. Do najważniejszych należą:

  • nowotwory,
  • choroby serca,
  • padaczka,
  • cukrzyca,
  • choroby dermatologiczne,
  • zażywanie niektórych leków,
  • wszczepione metalowe implanty lub rozrusznik serca.

Przed przystąpieniem do liftingu Hifu lekarz przeprowadza z pacjentem szczegółowy wywiad, aby wykluczyć przeciwwskazania i możliwość wystąpienia powikłań. Lifting twarzy bez skalpela wykonujemy w naszym gabinecie w Warszawie na Pradze, używając przy tym nowoczesnego sprzętu do przewodzenia fal ultradźwiękowych. Zapraszamy na wizytę.

Lifting HIFU – Opinie, Cena, Zakres działania

Cena zabiegu HIFU jest uzależniona od opracowywanej partii ciała. Klientki zainteresowane wykonaniem zabiegu w naszej Poradni zachęcamy do zapoznania się z kosztami zabiegów na wybrane części ciała – aktualny cennik znajduje się na stronie internetowej lub bezpośrednio w rejestracji. Jednocześnie chcemy zaznaczyć, że opinie po dotychczas przeprowadzonych przez nas zabiegach są bardzo pozytywne. Klientki zauważyły poprawę napięcia skóry, jej jędrności oraz estetyki. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i umówimy dogodny termin wizyty w naszej  Poradni w Warszawie przy ulicy Szaserów, w dzielnicy Praga południe, Gocław .

Owal twarzy 800-1000zł
Podbródek + owal twarzy 1000-1200zł
Szyja + podbródek+owal twarzy 1500zł
Czoło 400zł
Okolica ust + bruzdy nosowo-wargowe + zmarszczki palacza 450zł
Policzki + bruzdy nosowo-wargowe 1000zł
Podbródek + owal twarzy 1000zł
Szyja + podbródek 1000zł
Cała twarz + podbródek 1700zł
Dekolt 1200zł
Ramiona 1500zł
Brzuch 1500zł
Boczki 1200zł
Plecy “motylki” 1200zł
Kolana 1000zł
Uda wewnętrzne 1500zł
Uda zewnętrzne 1500zł
Call Now Button