ul. Wileńska 47 lokal U2 (wejście od Czynszowej 1), Warszawa +48 571 396 909

Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym Warszawa (wampirzy lifting) Praga Gocław

 • Home
 • Iniekcje z prp (osocze bogatopłytkowe)

INIEKCJE Z PRP (OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE)

ZASTOSOWANIE W ORTOPEDII I MEDYCYNIE SPORTOWEJ:

 • leczenie urazów i kontuzji tkanek miękkich (mięśni i ścięgien) oraz stawów
 • przyspieszenie regeneracji tkanek
 • zmniejszenie dolegliwości bólowych
 • szybsza rekonwalescencja
 • leczenie chorób zwyrodnieniowych stawów PRP (podaje się dostawowo same lub w połączeniu z kwasem hialuronowym dla zwiększenia skuteczności terapeutycznej po przez synergiczne działanie obu tych metod)

PO ZABIEGU:

Pacjenci po zabiegu odczuwają zmniejszenie dolegliwości bólowych, a w dalszej perspektywie dochodzi do BIO-odnowy stawu. W przypadku znacznego zaawansowania zmian zwyrodnieniowych w stawach metoda ta daje możliwość poprawienia funkcyjności zmienionych stawów i wydłużenia ich żywotności na przykład w oczekiwaniu na endoprotezę. Po zabiegu u chorych dochodzi do znacznego zmniejszenia dolegliwości bólowych co w konsekwencji podnosi komfort ich życia.

Metody te stosujemy w schorzeniach układu narządu ruchu takich jak:

 • wybrane urazy i kontuzje mięśni i ścięgien
 • wybrane urazy i kontuzje stawów
 • choroby zwyrodnieniowe stawów łokciowych
 • choroby zwyrodnieniowe stawów barkowych
 • choroby zwyrodnieniowe stawów biodrowych
 • choroby zwyrodnieniowe stawów kolanowych
 • choroby zwyrodnieniowe stawów skokowych

MEZOTERAPIA OSOCZEM BOGATOPŁYTKOWYM

Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym cieszy się ogromnym zainteresowaniem, szczególnie ze względu na swoje niezwykłe właściwości i spektakularne efekty. Osocze bogatopłytkowe jak żadna inna substancja działa stymulująco na komórki skóry. Najczęściej wykorzystywane jest w celach odnowy skóry twarzy czy dekoltu, a także leczenia łysienia, korekcji blizn potrądzikowych i rozstępów. Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym jest zabiegiem, który skutecznie przywraca skórze jędrność i prawidłowy koloryt. Dochodzi do silnej rewitalizacji skóry twarzy, szyi i dekoltu, w efekcie poprawiając jej elastyczność i nawilżenie.

Jaki jest koszt zabiegu osoczem bogatopłytkowym? Cena waha się w zależności od partii ciała. Wampirzy lifting i jego cena mieści się zazwyczaj w granicach od 600 do 2000 zł. W przypadku ostrzykiwania skóry głowy osoczem bogatopłytkowym, cena zaczyna się od 2000 zł.

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE – WARSZAWA

Przedstawiamy nowoczesną metodę naturalnego odmładzania skóry, która polega na podaniu własnych czynników wzrostu bezpośrednio do uszkodzonej skóry właściwej.

Wampirzy lifting znalazł wiele zwolenników i cieszy się sporą popularnością wśród gwiazd, gdyż wyróżnia się dużą skutecznością. Mimo tego, że zabieg ten jest w Polsce nowością, w naszym gabinecie osocze bogatopłytkowe stosujemy już długi czas z pozytywnymi rezultatami, zyskując grono zadowolonych klientów.

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE – ZASTOSOWANIE

Zastosowanie mezoterapii osoczem bogato płytkowym jest dość szerokie. Sprawdza się ona w przypadku trudno dostępnych podczas innych zabiegów miejsc, takich jak szyja lub powieki. Osocze bogatopłytkowe polecane jest przede wszystkim pacjentom, których skóra jest przesuszona i zmęczona. Doskonale sprawdzi się podczas likwidacji zmarszczek, pomaga też zapobiegać łysieniu. Osocze bogatopłytkowe pomaga także pozbyć się blizn pozostałych po zmianach trądzikowych.

WAMPIRZY LIFTING – OPIS ZABIEGU

Wampirzy lifting polega na podaniu skórze własnych czynników wzrostu wykorzystując osocze bogatopłytkowe, bezpośrednio do uszkodzonej skóry właściwej. Jest to rewolucyjna nowoczesna metoda stymulacji oraz przyśpieszania regeneracji poszczególnych tkanek. Z uwagi na to, że podczas zabiegu wykorzystywana jest własna krew pacjenta, jest on całkowicie bezpieczny i nie niesie ze sobą ryzyka alergii i odrzucenia wprowadzonych substancji przez organizm. Dzięki swojemu działaniu metoda ta stosowana jest nie tylko w medycynie estetycznej, lecz także np. w ortopedii. Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym może być stosowana u pacjentów z wrażliwością skórną i alergiami, które wykluczają z korzystania z innych zabiegów medycyny estetycznej.

Wampirzy lifting trwa około 40 minut. Zaczyna się od pobrania krwi własnej pacjenta, odwirowaniu na poszczególne elementy oraz podanie czynników wzrostu za pomocą mikroiniekcji. Osocze bogatopłytkowe jest równie skuteczne co skoncentrowane substancje odżywcze podawane podczas zabiegu mezoterapii igłowej. Wampirzy lifting może więc stanowić alternatywę dla tradycyjnych metod poprawy urody.

PO ZABIEGU:

Efektem działania PRP jest rewitalizacja, wygładzenie skóry, przyśpieszenie gojenia się skóry po uszkodzeniach i poprawienie ukrwienia skóry oraz włosów. Wszystko to może dokonać się dzięki pobudzeniu fibroblastów do produkcji kolagenu oraz przyspieszeniu naturalnych procesów regeneracji. Co ważne, efekty takiego zabiegu są niezwykle trwałe. Po zabiegu mezoterapii osoczem bogatopłytkowym wskazane jest unikanie bezpośredniego działania promieni słonecznych (używanie filtrów) przez czas około czterech godzin.

PRZECIWWSKAZANIA:

 • anemia zaawansowana (Hb poniżej 10 mg/dl),
 • ciąża,
 • czynna choroba zapalna skóry,
 • infekcja ogólnoustrojowa.

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE W ATRAKCYJNEJ CENIE – WARSZAWA PRAGA POŁUDNIE, GOCŁAW

Wampirzy lifting przeprowadzamy w naszym gabinecie w Warszawie przy ulicy Szaserów, na Pradze Południe, Gocławiu, gdzie wykonujemy zabiegi medycyny estetycznej . Na miejscu odpowiemy na wszelkie nurtujące pytania, a także udzielimy Państwu szczegółowych informacji na temat wskazań, przeciwwskazań, procedur i ceny dotyczących zabiegu wampirzego liftingu. Zabieg wykonywany jest przez wykwalifikowanego specjalistę, w sterylnych i bezpiecznych warunkach. Zapraszamy na wizytę. 

Call Now Button