ul. Wileńska 47 lokal U2 (wejście od Czynszowej 1), Warszawa +48 571 396 909

O nas - Centrum Medyczne Wileńska

Poradnia przy Wileńskiej to gabinet, który tworzą wykwalifikowani specjaliści w dziedzinie ortopedii i medycyny estetycznej. Pasja naszych lekarzy, ich zaangażowanie i indywidualne podejście do pacjentów gwarantują wysoki standard świadczonych usług. Dzięki zastosowaniu nowoczesnego sprzętu i najlepszych preparatów na rynku oferujemy naszym pacjentom szeroką gamę skutecznych zabiegów.

lek. Jagoda Głodkowska

Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Białymstoku. Specjalizuję się w dziedzinie ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Na co dzień pracuję w oddziale jednego z warszawskich szpitali i w poradni ortopedycznej. Odbyłam liczne kursy ultrasonograficzne związane z ortopedią. Wykonuje usg narządu ruchu,nadgarstka stawu łokciowego, ręki i inne. W kręgu moich zainteresowań znajduję się również Medycyna Estetyczna. Od kilku lat aktywnie uczestniczę w kursach i rozwijam zakres wykonywanych zabiegów zarówno w ortopedii (m.in. podawanie osocza bogatopłytkowego, iniekcje z użyciem kolagenu i kwasu hialuronowego) jak i w dziedzinie estetyki. Ukończyłam studia podyplomowe z “Kosmetologii i medycyny estetycznej dla lekarzy”

Ukończone szkoły

  • Uniwersytet Medyczny w Białymstoku
  • Kosmetologia i Medycyna Estetyczna dla lekarzy- studia podyplomowe

Specjalizacje

  • ortopedia i traumatologia narządu ruchu
  • usg narządu ruchu
  • medycyna estetyczna 

Sprawdź na: Znanylekarz.pl

A

lek. Agnieszka Osińska

Absolwentka Wydziału Lekarskiego oraz Wydziału Nauk o Zdrowiu Akademii Medycznej im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Dr Agnieszka Osińska posiada wieloletnie doświadczenie oraz liczne certyfikaty umożliwiające wykonywanie zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej, także z zastosowaniem wiązki laserowej. W swojej praktyce lekarskiej ginekologa-położnika dr Agnieszka Osińska uczestniczyła w licznych szkoleniach z zakresu ginekologii, położnictwa oraz medycyny estetycznej. W 2009 roku uzyskała międzynarodowy certyfikat European Federation fos Colposcopy and Pathology of LFGT. Uczestniczka szkoleń z ginekologii estetycznej pod kierunkiem dr n. Med. Ivan Fistonić'a, dr Reda Alinsoda, dr Nicola Zerbinati'ego. Dr Agnieszka Osińska: - prowadzi pacjentki w ciąży - sprawuje opiekę nad pacjentkami z cukrzycą w ciąży - prowadzi pacjentki z zaburzeniami hormonalnymi i okresu okołomenopauzalnego. - wykonuje zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej takie jak: - obkurczanie pochwy oraz leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu, - wypełnienie i rewitalizacja okolic intymnych, - korekcja warg sromowych, - odmłodzenie okolic intymnych kobiety, - lipoliza wzgórka łonowego, - powiększenie punktu G, - wybielenie okolic intymnych kobiety.

Mgr Igor Świerkowski

Swoją pracę koncentruje w dziedzinach ortopedii i traumatologii narządu ruchu oraz chorobach wewnętrznych, szczególnie kardiologii i pulmonologii. Na co dzień pracuje w Klinice Kardiochirurgii i Transplantologii Państwowego Instytutyu Medycznego MSWiA w Warszawie. Członek Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii Oddziału Mazowieckiego. Autor i współautor kilkunastu prac w dziedzinie rehabilitacji, aktywny uczestnik wielu konferencji krajowych i zagranicznych. Prywatnie miłośnik zwierząt, gór i wszelkiego rodzaju aktywności na świeżym powietrzu.

Mgr Tetiana Levadna

Jestem dyplomowanym magistrem kosmetologii medycznej, pielęgniarką i szkoleniowcem z wieloletnim doświadczeniem. Jestem absolwentką Warszawskiej Akademii Medycznej i Społecznej Akademii Nauk. Specjalizuje się w nowoczesnej, zintegrowanej medycynie przeciwstarzeniowej oraz zaawansowanych technologicznie urządzeniach medycznych Hi-Tech z zakresu medycyny estetycznej oraz kosmetologii. Od wielu lat rozwijam się w dziedzinie onkologii i kosmetologii onkologicznej. W swojej pracy kieruję się przede wszystkich dobrem i bezpieczeństwem pacjentów oraz podejściem holistycznym pozwalającym na uzyskanie najlepszych efektów terapeutycznych. Na co dzień zajmuje się wygłaszaniem wykładów na uczelniach i kongresach oraz pisaniem artykułów naukowych.

Call Now Button