ul. Wileńska 47 lokal U2 (wejście od Czynszowej 1), Warszawa +48 571 396 909

Przychodnia ortopedyczna - Ortopeda prywatnie - Warszawa Praga Gocław

Usg Ortopedyczne

Iniekcje z Prp

Kwas Hialuronowy Dostawowo

Iniekcje Sterydowe

Ortopedia to dziedzina medycyny, która zajmuje się schorzeniami układu ruchu. Wszelkie urazy oraz nieprawidłowości w układzie szkieletowym są wskazaniami do wizyty w przychodni ortopedycznej. Specjalista na podstawie dokładnej diagnostyki jest w stanie określić przyczynę dolegliwości i wdrożyć odpowiednie leczenie.
Podczas prywatnej wizyty ortopedycznej przeprowadzany jest wywiad z pacjentem oraz niezbędne badania. Do dyspozycji naszych lekarzy jest m.in. nowoczesny aparat ultrasonograficzny do oceny stanu tkanek i układu kostnego.

Poradnia ortopedyczna – Warszawa Praga, Gocław

Ortopeda zajmuje się schorzeniami dotyczącymi całego szkieletu (z wyłączeniem czaszki), a także mięśni, stawów, więzadeł oraz naczyń i nerwów powiązanych z układem ruchu. W skład jego specjalizacji wchodzi również traumatologia zapewniająca pomoc w urazach takich jak złamania, zwichnięcia, skręcenia. Prywatna wizyta ortopedyczna daje możliwość dostępu do specjalistów z danej dziedziny, którzy mają doświadczenie w leczeniu nawet trudnych schorzeń.

Nasza poradnia ortopedyczna to miejsce, w którym kompleksowo zadbamy o pacjenta i otoczymy go najlepszą opieką medyczną. Każdy przypadek konsultowany jest indywidualnie, a szczegółowy wywiad z pacjentem pozwala dobrać najlepszą formę leczenia. Pracują u nas sami wybitni specjaliści, którzy wyróżniają się empatią i zrozumieniem w stosunku do pacjentów. Prywatna wizyta ortopedyczna odbywa się w nowocześnie wyposażonym gabinecie i w przyjemnej atmosferze. Zależy nam na tym, aby konsultacje przebiegły w jak najbardziej komfortowych dla pacjenta warunkach.

Przychodnia ortopedyczna diagnozuje i leczy nawet ciężkie przypadki, a wysokiej klasy sprzęt pozwala wykonać szczegółowe badania. Ortopeda może zlecić m.in. wykonanie RTG, USG, tomografii komputerowej lub rezonansu magnetycznego w celu postawienia diagnozy, a także sprawdzenie postępów w leczeniu.

Nasza poradnia ortopedyczna oferuje kompleksowe usługi z zakresu diagnostyki i leczenia urazów kończyn, kręgosłupa i miednicy świadczone przez wysokiej klasy specjalistów. Skupiamy się na tym, aby wyeliminować przyczynę dolegliwości, a nie tylko doraźnie zminimalizować ból farmakoterapią. Ortopeda zawsze podejmuje decyzję o optymalnej metodzie leczenia na podstawie specyfiki schorzenia i indywidualnych predyspozycji pacjenta. Przychodnia ortopedyczna przyjmuje pacjentów w każdym wieku, zapewniając jednocześnie najlepszą opiekę i pomoc medyczną.

Wykonujemy iniekcje wskazane między innymi w:

  • przebiegu pourazowej choroby zwyrodnieniowej stawów;
  • ostrym i podostrym zapaleniu kaletki maziowej;
  • zapaleniu nadkłykcia;
  • układowym zapaleniu wielomięśniowym;
  • zapaleniu skórno-mięśniowym.
 

Ortopeda prywatnie – Pierwsza wizyta

Pierwsza wizyta u ortopedy wymaga przeprowadzenia szczegółowego wywiadu. Na podstawie konsultacji i badań podejmowana jest decyzja o kierunku dalszego leczenia. Terapia obejmuje kompleksową opiekę – od doraźnej pomocy, poprzez zabezpieczenie urazu i leczenie, aż do odzyskania pełnej sprawności. Jeśli istnieje taka konieczność, lekarz ortopeda może zalecić także wizytę u innego specjalisty.

Ortopeda prywatnie – Warszawa Praga

Prywatnie lekarz ortopeda przyjmuje w gabinetach poradni ortopedycznej znajdującej się w Warszawie przy ulicy Szaserów, na terenie dzielnicy Praga Południe,  Gocław. Do skorzystania z ortopedy prywatnie zapraszamy jednak również pacjentów z dalszych okolic. Rejestracje przyjmujemy osobiście lub telefonicznie, starając się ustalić najdogodniejszy dla Państwa termin wizyty.

Nasza poradnia ortopedyczna to nie tylko lekarze od narządów ruchu, gdyż w przychodni swoje gabinety mają także specjaliści z innych dziedzin. Wykonujemy między innymi zabiegi medycyny estetycznej, stosując przy tym nowoczesne metody poprawy urody. Zapraszamy.

Oferowane usługi:

Call Now Button