ul. Wileńska 47 lokal U2 (wejście od Czynszowej 1), Warszawa +48 571 396 909

Zabiegi oczyszczające na twarz - Warszawa Praga

  • Home
  • Zabiegi oczyszczające na twarz

Zabiegi oczyszczające na twarzProfesjonalne oczyszczanie twarzy w gabinecie kosmetologicznym to zabieg, który coraz częściej wybierany jest przez osoby, którym zależy na dokładnym oczyszczeniu skóry z toksyn i przywróceniu jej witalności. Doświadczony specjalista może wykorzystać różne sprawdzone metody oczyszczania twarzy, które dostosowuje do indywidualnego przypadku. W Centrum Medycznym Wileńska w Warszawie wykonujemy zabiegi oczyszczające na twarz od manualnych po profesjonalne procedury z wykorzystaniem zaawansowanego sprzętu i środków kosmetycznych.

Dlaczego oczyszczanie twarzy w gabinecie kosmetycznym to dobra opcja?

Zabiegi dokładnego oczyszczania twarzy wykonywane w gabinecie kosmetycznym wykonywane są pod okiem doświadczonej kosmetolog, które przed przystąpieniem do pracy nad skórą twarzy, przeprowadza z pacjentem dokładny wywiad. Specjalistka zadaje pytania, mające na celu określenie ewentualnych przeciwwskazań do wybranego zabiegu. Kosmetolog ocenia także stan skóry pacjenta i na podstawie odpowiedniej diagnostyki proponuje stosowną metodą oczyszczania twarzy.

Zabiegi oczyszczające na twarz  wykonywane w specjalistycznym gabinecie są bezpieczne, jednak mogą powodować czasowe zaczerwienienie skóry, a w przypadku peelingów chemicznych, także złuszczenie skóry, przypadające na ok. 2-3 dzień po zabiegu. Są to w pełni normalne skutki uboczne, które szybko mijają i nie powodują poważnej niedyspozycji.

Zabiegi oczyszczające na twarzy – efekty

Efekty profesjonalnego oczyszczania twarzy w gabinecie kosmetologicznym widoczne są najczęściej już bezpośrednio po zabiegu. W zależności od zabiegu skóra staje się gładsza i bardziej nawilżona. Kosmetolog w trakcie zabiegu oczyszczania twarzy lub zaraz po nim stosuje także środki odżywcze, które, po kompleksowym oczyszczeniu skóry, mogą lepiej wnikać w jej tkanki, wpływając pozytywnie na kondycję cery. 

Zabiegi oczyszczające na twarz dobierane są w zależności od efektu, jakie mają wywołać. Niektórym pacjentkom zależy tylko na oczyszczeniu skóry z toksyn, inne chcą, aby zabieg zadziałał seboregulacyjnie (redukował nadmiar sebum), co ma na celu zmniejszenie łojotoku i redukcję niedoskonałości.

Zabiegi oczyszczające na twarz w Centrum Medycznym Wileńska w Warszawie

W Centrum Medycznym Wileńska w Warszawie prowadzone są zabiegi oczyszczające na twarz z wykorzystaniem profesjonalnych metod i narzędzi. Za każdym razem metoda oczyszczania dobierana jest do indywidualnego typu skóry po uwzględnieniu ewentualnych przeciwwskazań.

Call Now Button