ul. Wileńska 47 lokal U2 (wejście od Czynszowej 1), Warszawa +48 571 396 909

Ginekologia estetyczna, labioplastyka Warszawa - Centrum Medyczne Wileńska

  • Home
  • Ginekologia estetyczna

Ginekologia estetyczna Warszawa

Ginekologia estetyczna to dziedzina  medycyny estetycznej, która koncentruje się na poprawie wyglądu i komfortu narządów płciowych kobiet oraz innych obszarów związanych z ginekologią. Ginekologia estetyczna zajmuje się rozwiązywaniem problemów kosmetycznych i funkcjonalnych związanych z narządami rodnymi, a także innych obszarów, takich jak okolica łonowa i piersi.

W zakres ginekologii estetycznej wchodzą zabiegi, których celem jest poprawa wyglądu żeńskich narządów płciowych, ale też poprawa funkcji seksualnych i pozbycie się nieprzyjemnych dolegliwości, związanych z okolicami intymnymi. Odpowiednio dobrane zabiegi mogą poprawić samopoczucie pacjentki i dają szansę na zwiększenie komfortu psychicznego i fizycznego.

Jakie zabiegi oferuje ginekologia estetyczna?

 

Labioplastyka

Labioplastyka to zabieg chirurgiczny, który polega na modyfikacji warg sromowych (warg mniejszych) w celu poprawy ich wyglądu lub funkcji. Może być przeprowadzany w celu zmniejszenia lub zwiększenia rozmiaru warg sromowych, naprawienia ich asymetrii lub zmniejszenia dyskomfortu związanego z ich wyglądem. Zabieg może być przeprowadzany w znieczuleniu ogólnym lub miejscowym. Labioplastyka wykonywana jest w Warszawie w Centrum Medyczne Wileńska.

Zabiegi rewitalizacyjne

W ramach ginekologii estetycznej można wykonywać także zabiegi rewitalizacyjne, takie jak laserowe odmładzanie pochwy czy radiofrekwencja, które pomagają poprawić elastyczność i jędrność tkanek pochwy oraz zwiększyć komfort seksualny. 

Ginekologia estetyczna – wskazania

Zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej zaleca się przede wszystkim kobietom, które zmagają się ze spoczynkowym i wysiłkowym nietrzymaniem moczu czy suchością pochwy. Specjalista może pomóc także w przypadku przerostu warg sromowych mniejszych oraz blizn i zrostów powstałych po nacięciu krocza, np. w trakcie porodu.

Zalety zabiegów ginekologii estetycznej

Większość zabiegów ginekologii estetycznej jest bezbolesnych i bezinwazyjnych, a przy tym w dużym stopniu mogą wspomóc samopoczucie pacjentki. Nowoczesne techniki ułatwiają dokładne wykonywanie procedur zabiegowych, jednocześnie skracając czas rekonwalescencji, dzięki czemu bezpośrednio po większości zabiegów panie mogą wrócić do normalnego funkcjonowania. Do wykonania zaawansowanych zabiegów ginekologii estetycznej niezbędny jest odpowiedni sprzęt przystosowany do działania na wrażliwych obszarach intymnych.

Do specjalisty ginekologii estetycznej można zapisać się w Warszawie w naszej klinice -Centrum medyczne Wileńska

A
Absolwentka Wydziału Lekarskiego oraz Wydziału Nauk o Zdrowiu Akademii Medycznej im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.
Dr Agnieszka Osińska posiada wieloletnie doświadczenie oraz liczne certyfikaty umożliwiające wykonywanie zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej, także z zastosowaniem wiązki laserowej. W swojej praktyce lekarskiej ginekologa-położnika dr Agnieszka Osińska uczestniczyła w licznych szkoleniach z zakresu ginekologii, położnictwa oraz medycyny estetycznej. W 2009 roku uzyskała międzynarodowy certyfikat European Federation fos Colposcopy and Pathology of LFGT. Uczestniczka szkoleń z ginekologii estetycznej pod kierunkiem dr n. Med. Ivan Fistonić’a, dr Reda Alinsoda, dr Nicola Zerbinati’ego.
Dr Agnieszka Osińska:
– prowadzi pacjentki w ciąży
– sprawuje opiekę nad pacjentkami z cukrzycą w ciąży
– prowadzi pacjentki z zaburzeniami hormonalnymi i okresu okołomenopauzalnego.

– wykonuje zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej takie jak:
– obkurczanie pochwy oraz leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu,
– wypełnienie i rewitalizacja okolic intymnych,
– korekcja warg sromowych,
– odmłodzenie okolic intymnych kobiety,
– lipoliza wzgórka łonowego,
– powiększenie punktu G,
– wybielenie okolic intymnych kobiety.Call Now Button