ul. Wileńska 47 lokal U2 (wejście od Czynszowej 1), Warszawa +48 571 396 909

Radiofrekwencja mikroigłowa Warszawa - rf mikroigłowa

  • Home
  • Radiofrekwencja mikroigłowa

Radiofrekwencja mikroigłowa nazywana jest „liftingiem bez skalpela”. To zabieg łączący radiofrekwencję i mikronakłuwanie skóry w celu poprawy jej kondycji i wyglądu. Ze względu na swoje działanie radiofrekwencja mikroigłowa jest rekomendowana w przypadku redukcji zmarszczek, rozstępów i bruzd, a także utraty jędrności skóry.

Na czym polega zabieg?

Podczas zabiegu skóra poddawana jest działaniu fali elektromagnetycznej o częstotliwości radiowej, co powoduje podgrzanie tkanki. Na skutek ciepła dochodzi do obkurczania włókien kolagenowych i uruchomienia procesów tworzenia nowego kolagenu. Dzięki temu poprawia się jędrność skóry, a zmarszczki mimiczne ulegają wygładzeniu. Wzmocnieniu powyższego efektu służy mikronakłuwanie, które powoduje kontrolowane mikrouszkodzenia skóry stymulujące jej regenerację.

Wskazania do zabiegu

Radiofrekwencja mikroigłowa to zabieg o szerokim działaniu, które wykorzystuje się do walki z niedoskonałościami skóry o różnym podłożu. Wskazaniem do zabiegu jest wiotka i pozbawiona elastyczności skóra. Radiofrekwencja mikroigłowa pomaga również w poprawie estetyki blizn i rozstępów. Zabieg redukuje cienie pod oczami i rozszerzone pory sprzyjające powstawaniu zaskórników. Może być także stosowany na całe ciało, ze szczególnym uwzględnieniem obszarów, w których skóra ma tendencje do wiotczenia wraz z wiekiem lub w wyniku utraty zbędnych kilogramów. W ten sposób można zredukować wiotkość skóry ramion, brzucha oraz nóg.

Radiofrekwencja mikroigłowa – Warszawa

Zabiegi radiofrekwencji mikroigłowej przeprowadzamy w Poradni przy ulicy Szaserów w Warszawie. Korzystamy z wysokiej klasy aparatury medycznej, co w połączeniu z kompetencjami i doświadczeniem naszego Zespołu przekłada się na wysoki poziom bezpieczeństwa realizowanych procedur.

W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji. Przed zabiegiem przeprowadzamy konsultację specjalistyczną, której celem jest ocena wskazań do zabiegu i weryfikacja ewentualnych przeciwwskazań.

Call Now Button