ul. Wileńska 47 lokal U2 (wejście od Czynszowej 1), Warszawa +48 571 396 909

Peeling - Zabiegi kosmetologiczne peelingi Warszawa

Zabiegi kosmetologiczne peelingi WarszawaPeeling to zabieg oczyszczający, którego zadaniem jest złuszczenie naskórka. Złuszczenie może być mniej lub bardziej głębokie, w zależności od celu zabiegu oraz wykorzystaniu substancji. W Centrum Medycznym Wileńska w Warszawie wykonujemy profesjonalne peelingi w bezpiecznych warunkach i z zastosowaniem środków najwyższej jakości.

Czym jest peeling i jakie daje efekty?

Peeling to zabieg polegający na złuszczeniu części lub całego naskórka, który ma na celu nieinwazyjne oczyszczenie skóry i likwidację niektórych defektów urody, np. przebarwień po trądziku. Odpowiednio wykonany peeling pozwala dotrzeć do skóry właściwej i sprawia, że nałożone na skórze po zabiegu składniki odżywcze, mogą łatwiej dotrzeć do komórek skóry i zapewnić korzystne działanie. Wśród polecanych peelingów wykonywanych w Warszawie w naszym gabinecie, wyróżniamy peeling kawitacyjny i peelingi chemiczne.

Peeling kawitacyjny

Peeling kawitacyjny to jeden z rodzajów peelingu mechanicznego, który wykorzystuje fale ultradźwiękowe do delikatnego złuszczania martwego naskórka i usuwania zanieczyszczeń z powierzchni skóry.  Procedura umożliwia dokładne oczyszczenie skóry bez konieczności stosowania silnych substancji chemicznych.

Peelingi chemiczne

Peeling chemiczny polega na aplikacji na skórę odpowiednich substancji chemicznych. Celem zabiegu jest złuszczenie naskórka i usunięcie jego zewnętrznej warstwy. Podczas wizyty w gabinecie specjalista poddaje skórę pacjenta dokładnej ocenie, aby zdecydować, jaki rodzaj peelingu chemicznego będzie najlepszy dla konkretnego przypadku.

Wyróżniamy:

  • płytki peeling chemiczny: z wykorzystaniem kwasów o lekkim działaniu (sprawdza się w oczyszczaniu skóry i redukcji drobnych zmarszczek);
  • średni peeling chemiczny: z zastosowaniem substancji o nieco wyższym stężeniu (najczęściej stosowany do redukcji przebarwień i blizn);
  • głęboki peeling chemiczny: wykonywany z wykorzystaniem silnych kwasów. Jest stosowany w leczeniu głębokich zmarszczek, blizn i trudnych do zwalczenia przebarwień.

Peeling chemiczny wykonywany przez wykwalifikowanego kosmetologa jest zabiegiem bezpiecznym, jednak przez kilka dni po zabiegu oczyszczającym twarz, skóra może być zaczerwieniona i podrażniona (zwłaszcza przy głębszych peelingach).

Peelingi Warszawa

W Centrum Medycznym Wileńska w Warszawie wykonujemy peelingi z zastosowaniem profesjonalnych narzędzi i wysokiej jakości substancji kosmetycznych. Każdy zabieg poprzedzony jest wywiadem z pacjentem oraz oceną stanu skóry przez profesjonalistę.

Call Now Button