ul. Wileńska 47 lokal U2 (wejście od Czynszowej 1), Warszawa +48 571 396 909

Modelowanie policzków - Warszawa Centrum Medyczne Wileńska

  • Home
  • Modelowanie policzków

Wraz z upływem czasu skóra ulega nieustannym przemianom, które w sposób szczególny obserwujemy na twarzy i szyi. Wynika to z faktu, iż skóra w tych miejscach jest szczególnie delikatna i podatna na oznaki starzenia się. Wraz z wiekiem spada jej elastyczność i jędrność, co prowadzi do pogłębiania się zmarszczek mimicznych i opadania owalu twarzy. Dodatkowo wraz z wiekiem tkanka tłuszczowa w obrębie twarzy ulega zanikowi, tym samym pogłębiając efekt wiotkości skóry.

Na czym polega modelowanie policzków?

Modelowanie policzków to zabieg wolumetrii twarzy, którego celem jest odbudowa jej naturalnych proporcji. Podczas zabiegu lekarz medycyny estetycznej wypełnia miejsca ubytku tkanki tłuszczowej kwasem hialuronowym. To przywraca naturalną objętość policzkom i wpływa na poprawę owalu twarzy.

Zabieg jest małoinwazyjny. Nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji. Bezpośrednio po zabiegu może wystąpić tkliwość w miejscach podania preparatu, niewielkie zaczerwienienie lub obrzęk. Objawy te mijają samoczynnie po 2 do 3 dniach od zabiegu.

Wskazania do zabiegu

Modelowanie policzków przy pomocy kwasu hialuronowego to procedura skierowana do osób, które zmagają się ze skutkami starzenia się skóry, przede wszystkim opadnięciem owalu twarzy i zaburzeniem jej proporcji. Z procedury mogą korzystać zarówno kobiety, jak i mężczyźni.

Modelowanie policzków – Warszawa

Zabieg modelowania policzków przeprowadzamy w Poradni przy ulicy Szaserów w Warszawie. W tym celu korzystamy z kwasu hialuronowego. Zabieg polega na wypełnieniu miejsc, w których tkanka tłuszczowa uległa zanikowi. Koncentrując się na tych obszarach uzyskujemy naturalny efekt zabiegu, przy jednoczesnym widocznym odmłodzeniu skóry twarzy i poprawie jej owalu.

W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji. Przed zabiegiem medycyny estetycznej przeprowadzamy konsultację specjalistyczną, której celem jest ocena wskazań do zabiegu i weryfikacja ewentualnych przeciwwskazań.

Call Now Button