ul. Wileńska 47 lokal U2 (wejście od Czynszowej 1), Warszawa +48 571 396 909

Modelowanie ust - Warszawa Praga Południe

Modelowanie ust – Warszawa Praga Południe

Usta nie zawsze mają taki kształt i wypełnienie, jakiego by sobie życzyła ich właścicielka. Kiedy podstawowe zabiegi pielęgnacyjne i triki makijażowe to za mało, aby poprawić ogólny wygląd, ale też symetrię twarzy, wówczas warto rozważyć modelowanie ust w Warszawie. Nasz salon kosmetyczny podejmuje się bezpiecznych i efektownych zabiegów modelowania ust z wykorzystaniem kwasu hialuronowego. Daje do doskonały rezultat w postaci powiększonych, idealnie wypełnionych i symetrycznych ust. Wiele kobiet miało już okazję przekonać się, jak bardzo zmienił się wygląd ich twarzy po zabiegu. Zmiany te, oczywiście na lepsze, zawsze wywoływały duży uśmiech. Mamy nadzieję, że modelowanie ust również u Ciebie będzie zabiegiem poprawiającym nie tylko wygląd, ale też samopoczucie.

Zalety modelowania ust w naszym salonie

Jakie są efekty modelowania ust? Wiele kobiet odpowie jednym słowem – doskonałe! Zabieg ten daje niezwykle naturalne rezultaty, dlatego tak chętnie poddają się mu panie w całej Polsce. Modelowanie ust to nie tylko powiększanie, ale też szereg innych korzyści, ogólnie wpływających na wygląd warg i sposób, w jaki się układają. Modelowanie kwasem hialuronowym:

  • poprawia (wyrównuje) odcień ust – staje się on jednolity,
  • poprawia jędrność ust – wynika to z faktu, że włókna kolagenowe są pobudzone do odbudowy (inaczej niż wtedy, gdy w wyniku ekspozycji na słońce, ale też zachodzących w skórze procesów fotostarzenia dochodzi do ich osłabienia oraz nadprodukcji wolnych rodników),
  • wyrównanie wszelkich asymetrii, ubytków,
  • wyraźniejsze zaakcentowanie linii ust,
  • odzyskanie pożądanej struktury oraz kształtu ust, które ucierpiały na skutek zaburzenia nawilżania.

Trudno sobie wyobrazić bardziej skuteczny, bezpieczny i naturalny zabieg powiększający usta i poprawiający ich ogólny wygląd niż modelowanie kwasem hialuronowym.

Umów się na modelowanie ust w Warszawie

Jeżeli planujesz modelowanie ust w Warszawie to zabieg ten możesz wykonać w naszej Poradni Szaserów w dzielnicy Praga Południe. Mamy nowoczesne i profesjonalne zaplecze potrzebne do przeprowadzania zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że w indywidualny sposób podchodzimy do potrzeb każdego pacjenta – od wywiadu i zakwalifikowania do modelowania ust, aż po wygojenie i odzyskanie formy. U nas jesteś pod najlepszą opieką! Nie musisz już dłużej martwić się swoim wyglądem, a zwłaszcza dysproporcjami w obrębie twarzy. Zadbamy o to, abyś opuściła nasz gabinet uśmiechnięta – piękniejsza i szczęśliwsza. Zapraszamy również do zapoznania sięz ofertą wypełniania doliny łez w Warszawie!

Call Now Button