ul. Wileńska 47 lokal U2 (wejście od Czynszowej 1), Warszawa +48 571 396 909

Botoks Warszawa - Konkurencyjna cena - Szaserów Praga Południe, Gocław

Botoks nazywany inaczej toksyną botulinową to substancja, która jest wykorzystywana w medycynie estetycznej do poprawy urody.

Wstrzyknięcie jej w wybrane okolice twarzy powoduje delikatny paraliż połączeń nerwów z tkanką mięśniową, co skutkuje złagodzeniem rys twarzy i redukcją zmarszczek mimicznych. Botoks przynosi natychmiastowe i trwałe efekty, dlatego stanowi jedna z najskuteczniejszych metod profilaktyki starzeniowej.

TOKSYNA BOTULINOWA – ZASTOSOWANIE:

Botoks stosuje się między innymi w neurologii i dermatologii, jednak to w medycynie estetycznej znalazł najwięcej możliwości wykorzystania. Do najważniejszych obszarów zastosowania zalicza się:

 • redukcję zmarszczek,
 • uniesienie kącików ust,
 • leczenie nadmiernej potliwości,
 • minimalizowanie bruksizmu,
 • osłabienie migreny.

Botoks nie wywołuje trwałego paraliżu połączeń nerwowych, a jego działanie jest w pełni odwracalne i bezpieczne dla organizmu. Z tego powodu znalazł zastosowanie w wielu dziedzinach medycyny.

BOTOKS – OPIS ZABIEGU:

Botoks polega na obstrzykiwaniu wybranych partii skóry, za pomocą bardzo cienkiej igły. Przed podaniem substancji skóra jest odpowiednio przygotowywana, oczyszczana i schładzana, aby zminimalizować dyskomfort podczas iniekcji. Botoks jest wprowadzany w precyzyjnie wybrane obszary skóry i działa tylko w miejscu podania, dzięki czemu nie paraliżuje sąsiednich partii ciała.

Zabieg wstrzykiwania botoksu nie jest bolesny, jednak osoby z dużą wrażliwością na ból mogą odczuwać dyskomfort podczas wprowadzania igły. Na życzenie pacjenta, lekarz może zastosować miejscowe znieczulenie, które złagodzi nieprzyjemne odczucia.

PO ZABIEGU BOTOKSU

Bezpośrednio po zabiegu należy unikać dotykania twarzy, aby botoks mógł się równomiernie wchłonąć. Pierwsze efekty wygładzonych zmarszczek i napiętej skóry pojawiają się po 2-3 dniach, natomiast na finalny efekty trzeba poczekać około tygodnia. Botoks nie wymaga rekonwalescencji, dlatego po zabiegu można wrócić do codziennych czynności. W dniu iniekcji trzeba jednak ograniczyć wysiłek fizyczny i unikać pochylania się oraz leżenia przez przynajmniej 4 godziny, aby botoks nie przemieścił się. Ze względu na regenerację organizmu, dla utrzymania efektu należy powtórzyć zabieg po około 6 miesiącach.

PRZECIWSKAZANIA DO BOTOKSU:

 • przyjmowanie niektórych leków i antybiotyków,
 • nadwrażliwość na toksynę botulinową,
 • zaburzenia neurologiczne w obrębie nerwowo- mięśniowym,
 • zaburzenia krzepliwości,
 • ciąża,
 • karmienie piersią,
 • nowotwory.

BOTOKS – WARSZAWA Praga Południe

Botox umożliwia uzyskanie nowego, świeżego wyglądu. Zabieg botoksu pomoże ukryć zmęczenie i stres, a także przywrócić utracony blask, jędrność i nawilżenie. Wszystkich zainteresowanych botoxem, serdecznie zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z przygotowaną ofertą.

Zabiegi z wykorzystaniem botoksu wykonujemy w naszym gabinecie medycyny estetycznej, który znajduje się w przychodni w Warszawie przy ulicy Szaserów w dzielnicy Praga Południe, Gocław.  Zabieg przy użyciu botoksu wykonywany jest przez wykwalifikowanego specjalistę, w sterylnych i bezpiecznych warunkach. Zapraszamy na umówienie wizyty w celu konsultacji ze specjalistą i wykonania zabiegu z użyciem botoksu. Na miejscu odpowiemy na wszelkie nurtujące pytania, a także udzielimy niezbędnych informacji dotyczących procedury zabiegu.

Botox – Cennik

Cena zabiegu botox jest uzależniona od zakresu opracowywanej części ciała. Klientów zainteresowanych wykonaniem zabiegu zachęcamy do zapoznania się z cennikiem zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. W razie pytań lub wątpliwości dotyczących zakresu zabiegu zapraszamy do kontaktu.

Cena zabiegu botox obejmuje wykonanie zabiegu przez wykwalifikowanego i doświadczonego lekarza, co wiąże się z ograniczeniem ryzyka wystąpienia ewentualnych skutków niepożądanych do absolutnego minimum. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zabiegów medycyny estetycznej w Warszawie!

Call Now Button