ul. Wileńska 47 lokal U2 (wejście od Czynszowej 1), Warszawa +48 571 396 909

Poprawa owalu twarzy, likwidacja chomików na twarzy - Warszawa Praga Gocław

  • Home
  • Poprawa owalu twarzy

Wraz z wiekiem w naszych organizmach zachodzi wiele zmian. Te najbardziej widoczne dotyczą jednak skóry. Już po 30. roku życia może ona widocznie stawać się coraz bardziej zwiotczała. Upływającego czasu nie da się zatrzymać, ale poprawa owalu twarzy jest możliwa – i to bez inwazyjnych procedur. Medycyna estetyczna proponuje wiele rozwiązań, które pozwalają poprawić gęstość skóry i jej jędrność. Możliwa jest m.in. likwidacja „chomików” na twarzy, czyli zwiotczałej skóry policzków, a także zniwelowanie podwójnego podbródka czy innych defektów, które sprawiają, że twarz prezentuje się bardziej dojrzale.

Poprawa owalu twarzy Warszawa Praga Południe

Oferta naszej poradni obejmuje szereg zabiegów, które pozwalają na poprawę owalu twarzy, likwidację tzw. chomików i innych defektów. Przeprowadzamy m.in.:

Nasza placówka mieści się przy ulicy Szaserów w Warszawskiej Pradze Południe, Gocławiu, ale zapraszamy na konsultacje z naszymi specjalistami pacjentów z całej Warszawy i okolic. Lekarz medycyny estetycznej każdorazowo przeprowadza drobiazgowy wywiad z pacjentem, by wykluczyć wszelkie przeciwwskazania i dobrać najlepszą metodę zadbania o urodę. Chętnie wytłumaczy również Państwu, na czym polegają poszczególne zabiegi i na jakie efekty można liczyć.

Likwidacja „chomików” na twarzy i nie tylko – zabiegi medycyny estetycznej

Jeśli chodzi o takie cele, jak likwidacja „chomików” na twarzy czy też ogólna poprawa owalu twarzy, pacjenci mają do wyboru kilka technik z zakresu medycyny estetycznej. Świetnie sprawdza się m.in. niechirurgiczny lifting twarzy HIFU. Jest to zabieg nieinwazyjny, który umożliwia natychmiastowe powrócenie do codziennych czynności, a jego efekty potrafią być naprawdę imponujące. Tzw. chomiki można też usunąć z użyciem nici liftingujących, które dają bardzo wyraźny efekt napięcia i ujędrnienia skóry twarzy. Jest on również długotrwały – utrzymuje się nawet dwa lata. Poprawa owalu twarzy jest też możliwa dzięki intralipolizie. Wstrzykiwany pod skórę preparat Aqualyx rozpuszcza tkankę tłuszczową, która jest następnie naturalnie wydalana z organizmu. Zazwyczaj wystarczy jeden zabieg, a pełne efekty są widoczne po mniej więcej miesiącu.

Metod na przywrócenie młodszego wyglądu oraz zapobieganie powstawaniu zmarszczek i wiotczeniu skóry jest znacznie więcej. Zapraszamy do kontaktu, jeśli są Państwo zainteresowani szczegółowymi informacjami.

Call Now Button